Letáky a prospekty

Navrhujeme letáky všech velikostí, tvarů, skládaných i bez skladu. Uvědomujeme si, že pro řadu firem jsou letáky marketingovým nástrojem prvního styku se zákazníky a proto grafickému návrhu věnujeme maximální pozornost. Pro lepší prezentaci Vašeho zboží nabízíme i fotografické služby. Spolupracujeme s tiskárnami, které Vám dodají letáky včas, se sytými barvami a na kvalitním papíru.

 
 

Loga, logotypy, corporate identity

Vytvoříme logo, které bude reprezentativní, výstižné a dobře zapamatovatelné. Kvalitně zpracované logo a jednotná grafická podoba prezentace firmy je pro nového zákazníka vizitkou, na základě které si spoluutváří svůj názor o Vaší firmě. Na základě souhrnu znalostí o činnosti Vaší firmy, o jejích trendech a hodnotách vytvoříme na míru logo, které Vaši firmu bude kvalitně prezentovat.

 
 

Vizitky, inzerce, billboardy
a ostatní 2D grafika

Navrhneme inzerci do novin či časopisů i veškerý tiskový materiál jako jsou vizitky, oznámení, jídelní lístky, seznamy zboží atd. Vytvoříme návrhy billboardů, plachet, stojanů a další venkovní reklamy. V případě potřeby zajistíme i vytištění a veškerou komunikaci s tiskárnou.

 
 

Web, webové stránky, microsite

Zpracujeme grafické návrhy jednoduchých jednorázových microstránek i rozsáhlé webové systémy. Ve spolupráci se špičkovými programátory navrhneme grafickou i funkční stránku Vašeho webu. Součástí mohou být i vyspělá databázová prostředí a nejnáročnější řešení na míru zpracovaná programátory společnosti Fenomen multimedia.

web
 
 
 

Časopisy a katalogy

Navrhujeme a zpracováváme nepravidelné i periodické časopisy, noviny, katalogy a další vícestránkové publikace jako jsou výroční zprávy, návody k výrobkům atd. Pokud chcete netradiční pojetí, neomezujeme se na standardní formáty, ale navrhneme i tvar atypický.

 

Jaká je cena?

Zašlete nezávazně svůj požadavek na cenu a my se Vám rádi ozveme.