PZDM

Ing. Pavel Zoch, Ph. D.

designer     3d grafik     lektor

Úzce spolupracuji s německou firmou MAXON GmbH jako betatester při vývoji a dodavatel prvků pro přední 3D grafický program Cinema 4D. Na míru zpracuji nejen Váš 3D projekt, ale vytvořím i individuální řešení jako je vizuální programování, animace apod. Poskytuji školení uživatelům všech úrovní znalostí na práci v programech Cinema 4D, BMD Resolve a Fusion.

Jana Zochová

Jana Zochová

designer     2d grafik     copywriter

Dlouhá léta jsem působila v pozicích šéfredaktorky, ředitelky grafického studia a svou pracovní náplní zastávala pozice artdirectora, designera, grafika či copywritera. Mám bohaté zkušenosti s grafickými návrhy, reklamními texty i s tvorbou celých kampaní.

Co Vám nabízíme v kostce

 

Vymyslíme

Vaši reklamu, sepíšeme reklamní texty či články. Kompletně zpracujeme Vaši corporate identity. Vše po důkladném pochopení Vaší firmy, jejího směřování a cílů.

kontakt
 

Navrhneme

veškerou 2d či 3d grafiku - modely a vizualizace, videoprezentace, animace, tiskoviny (letáky, časopisy, firemní desky, vizitky, jídelní lístky apod.), venkovní i vnitřní reklamu (billboardy, plachty), návrhy webu.

info o 2d info o 3d
 

Zpracujeme

komplexní řešení Vašeho projektu ve 3D na míru vč. nastavení scén, osvětlení, texturování, speciálních efektů, vizuálního programování. Vymyslíme softwarové či hardwarové řešení.

info o řešení
 

Naučíme

Vás pracovat v grafických programech, poskytneme školení firmám i jednotlivcům na Cinemu 4D, BMD Resolve a Fusion. Přednášíme na výstavách i veletrzích, školách i speciálních akcích.

info o školení